Benzer Ürünler

Vip Katalog Baskı

VIP katalog baskı

Vip katalog baskı, sert kapak özel boyutlu vip katalog, kaliteli sayfalar ve ekstra baskılarla mümkün olmaktadır. Sert Kapaklı mukavvadan kapak kataloglarda şık görünüm ve kaliteli katkı sağlamaktadır müşterilerinize tek seferlik sunumlarda kalıcı bir etki bıracağı istemeniz pazarlamada etkin bir iletişim yöntemidir.

Müşterilerimiz hatta hedef kitleniz uzun süre etkin kataloğumuzu kullanmak için kalıcı etkinliğini artırması gerekiyor.

Vip kataloglar ürün tanıtım veya promosyon katalog şeklinde değişiklik gösterebilir hizmet tanıtım ve değişkenlik düşüncesiyle kataloglarınızı ciltleme yöntemini spiral ile yapıyoruz.

Vip katalog avantajı;
Çok adetli üretimlerde spiral aracılığıyla sayfalarda ekleme çıkarma yapabilirsiniz. Kolaylıkla avantaj ve fırsat sağlayan bu özelliktir. Kataloglarda sayfa sayısının ve adedinin çokluğu gözünüzü korkutmasın spiralin açılarak ek tek sayfanın çıkarılması veya eklemesi sayesinde kataloğunuzu istediğiniz sayfayı güncellersiniz.

Çok sayfalı ürün gruplarını güncellemeniz aynı yöntemledir. 1 sayfa hatta 2 sayfa için renkli çıktı ile eklemeler yapabileceğiniz gibi ürün gruplarından herhangi birini çıkarıp ekleyebilirsiniz. Sadece yapmanız gereken renkli çıktıları almak ve harmanlayarak ürün grubunu spirali açarak ekleme yapmaktır.  2 saatlik veya yarım gün gibi bir zaman harcamanız yeterlidir.

Vip katalogda dikkat edilecek önemli başlıklar;

Vip katalogda bilinmesi gerekenler

AloMatba.com olarak;

Vip Katalog

ücretsiz kargo KARGO
Üçretli
+KDV Hariç
00,00
 

Ürün Özellikleri

     
Baskı Renk : 4+4 Renk CMYK   Baskı tarafı : Ön/Arka  
Kesim   Düz Kesim   Mücellit : Tel Dikiş  
 
       
Ebat :  
Kağıt :  
     

En Ucuz Ürün Fiyatları

   
850
+KDV
500 Adet
1100
+KDV
1000 Adet
1650
+KDV
2000 Adet
     

Baskılar ne zaman elimde olur?

     

Baskılar ne zaman elimde olur?

0-2 İş Günü

Betaylı bilgi

Uzman grafikerlerimiz tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızn elinize daha hızlı ulaşması için hazır şablonları kullanabilirsiniz. Hazır baskı şablonları için tıklayın

Üretim Süreci

350 Gr. 4 İş Günü
400 Gr. 4 İş Günü

Ücretsiz Kargo

İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü
 
 
Tasarım Yükleme Süreci: Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF, PSD, , EPS fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF montaj onayından sonra basacağız.
 

Üretim aşamasını video izleyin

   
 
     

Standart ürün şablonları

     
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.
  • illustrator-sablon Adobe Illustrator(ai)
  • pdf-sablon Adobe Acrobat(pdf)
  • illustrator-sablonAdobe Photoshop(psd)

ai format yüklenecek