Benzer Ürünler

Pvc Frekans Klasör

Pvc Frekans Klasör tanıtımda çoklu evrak sunumunda kurumsal kimliğinizin gücünü göstereceksiniz. Nasıl mı? raflarda diğer klasörlerle rekabet ederek tasarımınızla kalıcılığın simgesi olacak. Firmanıza özel tasarımları bir renk kombinasyonu uygulamak gerekiyor bu tasarım tarafımızdan size özel hazırlanacaktır. Klasörler kurumsal kimliğinize değer katacaktır. Müşterinize de güven verecek. Başarıyla kurgulanmış 4’lü PVC klasör, rakiplerinizden önde algılanmanızı sağlayacak, uzun vadede kalıcı müşteri kazanacaksınız.

Kaliteli son teknoloji matbaa baskı makinelarımız ile sonuçlanan Pvc Frekans Klasör baskısı 50x70cm serigraf baskı yapıyoruz. Mukavva uygulamak için grafik çizgisi arka tarafa ekliyerek mukavva uygulama kılavuzu ayarsızlık riskini 0 seviyeye indiriyoruz.

Klasör imalat atölyemiz sizin için çalışıyor!

Klasör imalat atölyemizde kıdemli usta personelimiz ile 170gr selefonlu baskılı kuşe kağıt ile 2.2 mm mukavvayı taslama yapıyoruz. Min 1000 adetten başlayan üretimler 15.000 adetlik üretim adedine kadar değişkenlik gösteriyor. Klasör üretiminde kullandığımız mukavva 3mm, 2.2mm hatta 1.5mm’de olabilir. 2.2 standart kullanım için uygulanan kalınlık özel taleplerde 3 mm kullanıyoruz. Kitap kapaklar için 1.5 mm kullanırız.

Uygulanan mukavva markası;

Klasör imalat aşamaları
Klasör basım
Klasör malzeme seçimi
Klasör kargo ve teslimatı
Klasör imalat aşamalarından görünüm

Klasör üretiminde önemli aşamalar

AloMatba.com olarak;

Frekans 4'lü Klasör

ücretsiz kargo KARGO
Üçretli
+KDV Hariç
00,00
 

Ürün Özellikleri

   
Malzeme : Plastik PVC   Kaplama : Tek Renk Serigrafi Baskı  
Ebat : Genişlik Acik Hali(27+7+27)cm x 32 cm   Kesim : Düz Kesim  
     
Sırt Genişliği :
Mekanizma Yok
 
Baskı :  
     

Ürün Fiyatları

 

Baskılar ne zaman elimde olur?

 
0-8 İş Günü

Betaylı bilgi

Uzman grafikerlerimiz >tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızn elinize daha hızlı ulaşması için hazır şablonları> kullanabilirsiniz. 

Üretim Süreci

350 Gr. 4 İş Günü
400 Gr. 4 İş Günü

Kargo

İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü

Üretim aşamasını video izleyin

 
 
   
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.

Standart ürün şablonları

     
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.
  • illustrator-sablon Adobe Illustrator(ai)
  • pdf-sablon Adobe Acrobat(pdf)
  • illustrator-sablonAdobe Photoshop(psd)

ai format yüklenecek