Kitap Baskı

Ürün Cinsi
Ebat
İç Sayfa Sayısı
Adet
İç Kağıt Cinsi
İç Kağıt Gramajı
Mücellit
İç Sayfa Selefon
İç Sayfa Koruyucu
5.Renk
Kapak
Kapak Kağıt Cinsi
Kapak Gramaj
Kapak Selefon
Kapak Lak
Kapak Vernik
5.Renk
 
 
 

Matbaa Baskı Maliyet Dağılımı

Kapak Baskı Tutarı
Kapak Baskı Tiraj Tutar
Kapak Kağıt Tutar
Kapak Selefon Tutar
Kapak Lak Tutar
Kapak Vernik Tutar
Kapakta 5 Renk Tutarı
İç Sayfa Baskı Tutar
İç Sayfa Baskı Tiraj Tutar
İç Sayfa Kağıt Tutar
Mücellit Tutar
İç Sayfa Selefon Tutar
İç Sayfa Kaplama Tutar
İç Sayfa 1 Ekstra
Toplam Tutar
Genel Tutar
Kaç Tabaka:

 

Bugün EurTry:

 

Kagit Top Fiyatı:

 

Tabaka Birim Fiyatı:

Tabaka kaç sayfa

 

Online fiyat hesaplama programı, katalog, dergi, kitap, insert için fiyat çıkarabilirsiniz.

Matbaa üretimi için paket fiyatın hesalandığı pratik sonuç olarak düşünüldü. Bu fiyat Türkiye'nin heryerinde geçerli olan günlük Dolar ve Euro kuruyla kağıt fiyatı hesaplanmıştır. Matbaa sektöründe %10 dan %50 kadar fiyat farklılıkları görülebilir bu sonucun hatalı olduğu ispatlamak değil aksine maliyetlerin detaylarını bilgilendirmektedir. kurumsal hizmet veren köklü matbaacılığı sorgulamak amacında değiliz. Neden acaba demeyin? malzeme ve ctp kalıp vs gibi demirbaş kalemlerin ödemesi yurtdışına malzeme ödemesi olarak çıkar. Kalan işcilikden ile kazanım planındayız.. Fikir vermesi açısından 11 kapıya giderek vakit harcamamanız ve kolaylık için paylaşımdır amacı ile matbaa fiyat hesaplama programını ekledik.

  • Matbaa basımı fiyatlarında baskı ctp kalıp ve 4 renkli +2 renli ektra 70 x100 cm büyük boy matbaa basım yapılmaktadır. 
  • İç sayfa ve kapak baskı fiyatları ayrı ayrı fiyatlandırdık. 
  • Kapak kaplama mat ve parlak selefon yapıyoruz. 170 gramın üzerindeki mikran kalınlığına sahip gramajlarda katlamayı önlemek için kaplama gerekiyor..
  • İç sayfaların ekonomik basım gerçekleştirmek için 70x100 cm büyük boy baskı makinelerinden çıkarmak zorundayız.

kitap basım aşamaları nelerdir / kitap çıkarmanın maliyeti / ücretsiz kitap basımı / kitap çıkarmak için neler gerekli / kitap basım süreci / kitap çıkarmak ne kadara mal olur / kitap bastırmak istiyorum / Tek renk kitap basımı ve renklerinin hazırlığını tarafımızdan yapılıyor / Tek renk kitap basımı fiyatları / Kitap baskı aşaması / Kitap baskı örnekleri /Kitap basımı ve teknik yeterlilik belgesi / Siz değerli müşterilerimizin kitap basımı konusunda gösterdikleri çabalar. /çok sayfalı kitap basımı fiyatı