Benzer Ürünler

Magnet tasarım ve baskısı

Tüm zamanların kalıcı tanıtım aracı olduğunu söyleyelim üstelik tanıtım için işlevsel özelliği ile yapışkanlı el ilanın özelliğini “mıknatıs yardımı ile” hareket alanınızda metal yüzeylere yapıştırma yapılır. Elektrikci, sucu, tamir uygulama vb. mutfak dolabı tamiri, yöresel yemek sipariş ve benzeri günlük haftalık ve aylık Hatta yıllık zorunlu tamir vb. ustalara ulaşmada magnet kalıcılığı koruyuculuğu işlevselliği ile yıpranmadan uzun süre yapıştırdığınız metal alanda ihtiyaç anında ulaşabilirsiniz. Tasarım aşamasında ise AloMatba.com olarak özel ve düz kesimli magnet olarak tasarım baskı yapılarak kargoya teslim edilir.

Müşterilerinize her iletişim aşamasında magnet vererek kalıcı tanıtımınıza imkan verirsiniz. Standart magnet ölçümüz 82x52mm ebatındadır.

Magnet tasarım uygulama aşamaları

Magnet örneklerini incelemek için Google ve Yandex aracılığıyla araştırmalar yapabilirsiniz. Magnet tasarımı sizin sektörde ihtiyaç talebine bağlı tanıtım sizin için farklılık gösterebilir. Mesleki ihtiyaç ve öncelikler sizin berlirliyeceğiniz başlıkların sadeleşmiş hali olmalı. Bu noktada örnekleri incelemeniz size nokta atışı tercihlerinizin belirlenmesinde etkili olacağından arama yapmanız benzer beğendiklerinizi seçmelisiniz.

Magnet ekonomik standart fiyatların yanı sıra özel baskılı altın yaldız gümüş yaldız altın varak Gümüş varak hatta özel kesim magnet üretmek de mümkündür ekstra kesim ekstra maliyet demektir.

Renklerin kombinasyonların tasarımda uyumu önemlidir, canlı renklerin yanısıra sade renkler tercih edebilirsiniz. Mutlaka öncesinde benzer renk kombinasyonlu magnet tasarım örneklerini inceleme pratiği yapmış olmalısınız. Sağlık sektöründeyseniz beyaz ton ağırlıklı temizlik, sadeliğin ifadesi, finans piyasasında mavi ton güven ifadesi, büyümek, gelişmek anlamında yeşil tonlar kullanmanız müşterilerinize hoş görünecektir.

Yaldız baskıyı iletişim bilgileri, adres, tel vb bilgilerde kullanmamız için font ailelerin bold özellikli olanı seçmelisiniz. İnce font türlerinde yaldız uygulama sağlıklı sonuç vermiyor kayma riski olduğundan. Firmada görevinizi mobil hat, normal hat telefonlarınızın yanı sıra iletişim için twitter ve facebook bilgilerini eklemeniz güvenilirliğinizi artıran unsurlardandır.

Magnet baskı örnekleri
Magnet baskı fiyatları
Magnet baskı avantajları
Magnet baskı merkezleri
Magnet baskı bıçağı indir

Magnette dikkat edilecek 5 önemli husus

AloMatba.com olarak;

Magnet Basımı

ücretsiz kargo KARGO
Üçretli
+KDV Hariç
00,00
 

Ürün Özellikleri

   
Kağıt : 250 gr. Amerikan Bristol-Parlak Selefonlu   Malzeme : 60 Mikron Mıknatıslı Arkası Parlak Laklı Magnete Sıvamalı  
Renk : Ön Renk 4+0 CMYK     :    
     
Ebat :  
Kesim :  
     

Ürün Fiyatları

 
95

Baskılar ne zaman elimde olur?

 
0-6 İş Günü

Betaylı bilgi

Uzman grafikerlerimiz >tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızn elinize daha hızlı ulaşması için hazır şablonları> kullanabilirsiniz. 

Üretim Süreci

350 Gr. 4 İş Günü
400 Gr. 4 İş Günü

Kargo

İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü

Üretim aşamasını video izleyin

 
 
   
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.

Standart ürün şablonları

     
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.
  • illustrator-sablon Adobe Illustrator(ai)
  • pdf-sablon Adobe Acrobat(pdf)
  • illustrator-sablonAdobe Photoshop(psd)

ai format yüklenecek