Benzer Ürünler

İndirim kartı hakkında

mağaza ve shop marketiniz işlek bir caddede ve zaman zaman dönemlik hedeflere ulaşmak için indirim yapmanız ve ürünlerin bulunduğu reyona indirim kartını koymanız hedef için nokta belirttiniz. amacımız ilgiyi artıracak ve yönlendirecek aşamalarda hedefe odaklı bir hareket sağlayan İNDİRİM KARTI tam sizin ve kurumunuz için idealdir.

indirim kartı üretim fiyatlarını inceleyin.

Üretimde tasarım ve baskı olmak üzere iki farklı hizmet sunuyoruz. Basılmış indirim kartlar paketinizi kargoya karşı ödemeli veriyoruz. Tasarım hazır ise; 3 günde, tasarım yok ise; grafik tasarım çizim ve onay süreci size bağlıdır ve sonrasında basım 3 gün sonunda kargoya verilir. Standart boyutlarda ve özel boyutlarda üretim gerçekleştiririz.

indirim kartı kağıt seçimi ince mi kalın mı olmalı?

indirim kartı manuel yapıldığından adedine bağlı üretim aşaması değişkenlik gösteriyor. içinde kullanılan mukavvanın ve üzerinde sıvanan selefonlu kağıt 170 gr kuşedir. ön/arka baskı yapılarak sıvanan ve özel bıçak ile pedalda kesilerek paketlenir.

indirim kartı ek uygulamalardan bazıları nedir?

indirim kartını müşterileriniz için kampanya fırsatları için düşünün.

Pilyaj yapılarak kampanya “3 alan bir bedava” kupon promosyon ödül kampanyadan yararlanma fırsatı ile dönüşümlü müşteri sağlarsınız.

İndirim kartı baskı için kağıt seçimi

İndirim kartında dikkat edilecek hususlar

  1. indirim kartı dağıtılacak alanlarda hareketli ortamlarda kullanılacak.
  2. İndirim kart için dikkat çekici akılda kalıcı fırsat odaklı olmalıdır. Avantaj fırsatları patlangaç grafiklerle ifade edeceğiz
  3. Müşterileriniz standart alışıldık rakiplerinizi bırakıp sizden neden alışveriş yapmalı? Bunu sormalısınız kendinize. Mantıklı cevabınız olmalı ve hedefe faaliyet ve kurumunuzu koymalısınız. Aldıkları hizmetin dışında sizinle iletişim kurma zorunluluğunu bu fırsat ve avantajlar sayesinde uygun fiyat politikası kolay ve avantajlı ürün, hizmet için sizinle iletişim kurmalı.
  4. indirim kartı kullanmak istediğiniz bilgiler en fazla akılda kalan kısımlar olacağından iletmek istediğiniz mesajı bir cümleyle ifade edin.
  5. Sloganınız şık bir atasöz, espirili bir slogana dönüştürmeniz nokta atışı tanıtım demektir.

AloMatba.com olarak;

Özel Kesim İndirim Kartı

ücretsiz kargo KARGO
Üçretli
+KDV Hariç
00,00
 

Ürün Özellikleri

   
Baskılı : Baskılı - 4 renk CMYK   Ofset Kesim :  Özel Kesim  
     
Ebat :  
Ebat :  
Baskı :  
Uygulama :  
     

Ürün Fiyatları

 

Baskılar ne zaman elimde olur?

 
0-12 İş Günü

Betaylı bilgi

Uzman grafikerlerimiz >tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızn elinize daha hızlı ulaşması için hazır şablonları> kullanabilirsiniz. 

Üretim Süreci

350 Gr. 4 İş Günü
400 Gr. 4 İş Günü

Kargo

İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü

Üretim aşamasını video izleyin

 
 
   
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.

Standart ürün şablonları

     
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.
  • illustrator-sablon Adobe Illustrator(ai)
  • pdf-sablon Adobe Acrobat(pdf)
  • illustrator-sablonAdobe Photoshop(psd)

ai format yüklenecek