Benzer Ürünler

Özel Kesimli Kartvizit

Özel kesilmiş kartvizitiniz ile onlarca rakip kartvizitten ayrılacaksınız.
Kartvizitinizle akılda kalmanın ve müşteri hedef kitlenizde iz bırakmanın yolunun temeli size özgü ayrıcalıklı bir kartvizit olmalıdır. Bu renk, tasarım ve uygulama ayrıcalığı ile mümkündür. Bu aşamada özel kesilmiş kartvizitinizin iz bırakması kaçınılmazdır.

Özel bıçakla hazırlanmış kartvizit tasarım ve baskısı konusunda bir fikriniz olabilir veya bizden bu noktada fikir alabilirsiniz. Tasarım aşamasında fikirler bazen istenildiği gibi gitmediğinde uzman bir danışmana ihtiyaç duymanız tasarımın sonuç ayağı olan özel kesim, kağıt cinsi ve kalınlığı öneriler ne olduğu sormanız ve cevap bulma çabası normal bir aşamadır.  

Bu noktada AloMatba.com olarak iletişim formunu doldurmanız hatta mobil ile anında cevap alabilirsiniz.  

Matbaa alanında son teknolojileri ve gelişmeleri yakından takip eden AloMatba.com siz müşterilerin tercihini hassasiyet göstererek inceler. Özel kesim kartvizitler standart kartvizitlere göre daha pahalı olması ek bıçak kesim maliyetinin eklenmesinden kaynaklanıyor. Fakat bu ayrıcalıklı zeka ve yaratıcı fikir ile süslendiğinde sizin müşteri hedef kitlenizdeki etkisi fazlasıyla artı puana dönüşecektir. Standart maliyetlerin yanı sıra adet ve basılacak kağıdın seçimi fiyatı %35 oranından değiştirecek Kuşe, Bristol ve Özel Fantezi kağıt seçimi ve özel bıçakla kesim kartvizitler için tercih edilen diğer detaylardır.

Özel Kesim Kartvizit Bastırmadan Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

AloMatba.com olarak;

Özel Kesin kartvizit örnekleri
Özel kesim kartvizit fiyatları
Özel kesim kartvizitler Merkezi
Özel kesim kartvizit bıçağı ve şablonu
Özel kesim kartvizit Tasarımı dizaynı
Özel kesim kartvizit İstanbul Topkapı

Özel Kesimli Kartvizitler

ücretsiz kargo KARGO
Üçretli
+KDV Hariç
00,00
 

Ürün Özellikleri

   
Kağıt : 300 gr. Kuşe - Japon Bristol   Kaplama : Mat / Parlak Selefon  
Renk : Ön Renk 4+0 CMYK   Kesim : Özel Kesim  
     
Ebat :  
Baskı :  
     

Ürün Fiyatları

 

Baskılar ne zaman elimde olur?

 
0-4 İş Günü

Betaylı bilgi

Uzman grafikerlerimiz >tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızn elinize daha hızlı ulaşması için hazır şablonları> kullanabilirsiniz. 

Üretim Süreci

350 Gr. 4 İş Günü
400 Gr. 4 İş Günü

Kargo

İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü

Üretim aşamasını video izleyin

 
 
   
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.

Standart ürün şablonları

     
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.
  • illustrator-sablon Adobe Illustrator(ai)
  • pdf-sablon Adobe Acrobat(pdf)
  • illustrator-sablonAdobe Photoshop(psd)

ai format yüklenecek