Benzer Ürünler

Sıvamalı Kartvizit

Toplantısı ve sunum aşamasından sonra dağıtacağız kartvizitler sert güçlü olması kurumunuz ve kimliğiniz hakkında ayrıntılı bilgi verir. Standart gramajlı kartvizitleri aşarak özel bir sunum gerçekleştirerek etkileyici olmak isterseniz kanlınlığı olan sıvama kartvizitler tam size göre… Böylece müşterilerinizde yoğun bir etki bırakacaksınız. Kartvizit türlerinin içinde kaliteli ve dayanıklı alternatiflerden biri de sıvamalı kartvizittir. AloMatba.com olarak 200gr+200gr=400gr, veya 300gr+300gr=600gr toplamda sıvama kartvizitler üreterek yoğunluğu kalın gramajlı kartvizitler elde ederiz. Böylece kartınızın kalın ve kaliteli görünür. Asla kırılmaz ve kolay kolay yıpranmaz.

Online AloMatba.com'da sıvamalı kartvizit baskı ya da düz kesim standart kartvizit, baskı siparişinizi bilgisayarın başından kalkmadan verebilirsiniz. Tasarımınızı AloMatba.com'a yükleyin, ödemenizi dilediğiniz yapın ve arkanıza yaslanın. Sıvamalı kartvizitleriniz kargo hizmeti ile kapınıza kadar gönderilir.

Sıvamalı Kartvizit Bastırmadan Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

AloMatba.com olarak;

Sıvamalı kartvizit örnekleri
Sıvamalı kartvizit fiyatları
Sıvamalı kartvizitler Merkezi
Sıvamalı kartvizit bıçağı şablonu
Sıvamalı kartvizit tasarımı ve dizaynı
Sıvamalı kartvizit İstanbul Topkapı

Sıvamalı Kartvizit

ücretsiz kargo KARGO
Üçretli
+KDV Hariç
00,00
 

Ürün Özellikleri

   
Baskı : 4+4 Ön-Arka Baskılı CMYK   Laminasyon : Mat Selefon  
     
Ebat :  
Lak :  
Kesim :  
     

Ürün Fiyatları

 
95

Baskılar ne zaman elimde olur?

 
0-2 İş Günü

Betaylı bilgi

Uzman grafikerlerimiz >tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızn elinize daha hızlı ulaşması için hazır şablonları> kullanabilirsiniz. 

Üretim Süreci

350 Gr. 4 İş Günü
400 Gr. 4 İş Günü

Kargo

İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü

Üretim aşamasını video izleyin

 
 
   
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.

Standart ürün şablonları

     
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.
  • illustrator-sablon Adobe Illustrator(ai)
  • pdf-sablon Adobe Acrobat(pdf)
  • illustrator-sablonAdobe Photoshop(psd)

ai format yüklenecek