• 8x8 cm körüklü+kapaklı ürün çanta
 • 8x8 cm körüklü+kapaklı ürün çanta
 • 8x8 cm körüklü+kapaklı ürün çanta

8x8 cm körüklü + kapaklı kağıt çanta

Ürünlerin satışında numune göstermek ve göndermek gerekli oldu. Bu anlamda numune gerçeğin kopyasıdır. Ölçüleri ve özelliklerini incelenmesinde gerçeğin birebir aynısı olduğu bilmeliyiz. Çok çalışıyoruz detayları atlamadan numunenin küçüklüğü zarar görmemesi gerekiyor. AloMatba.com özel üretim gerçekleştirdiği özel bıçık sayesinde üretilen çanta 130 gr kağıt seçimi ile yapıyoruz.

Baskı özel bıçak ile pilyaj katlama ve yapıştırma ile ürünlerinizi artık size özel baskılı ambalaj çantanız ile müşteri adaylarına gönderebilirsiniz.

Kapaklı kağıt ürün çanta uygulamasında kağıt siparişi, baskı, sıvama, özel kesim aşamalarını ile itinalı tam profesyonel imkanların etap etap uygulanması 4 iş günüdür. Siparişleri özel üretiriz. Kesinlikle üretimler size özeldir. Fiyatları aşağı çekmek için toplu üretimin getirdiği baskı risklerinden kaçınmak için tercih ediyoruz.

Uygulanan kağıt markası;

 • 135gr Amerikan Bristol
 • 130gr Japon Bristol

8x8 cm kağıt çanta imalat aşamaları
8x8 cm kağıt çanta basım
8x8 cm kağıt çanta kargo ve teslimatı

8x8 cm Kağıt Çanta üretiminde önemli aşamalar

 • 8x8 cm kağıt çanta için tasarım aşaması bir adet numune üretim gerçekleştiriyoruz adresinize kargolanır. Baskı öncesi kontroller yapılarak onaylandıktan sonra baskı yapılır.
 • 8x8 cm kağıt çanta baskı tasarımınız yoksa tarafımızdan klasör grafik tasarımınız kurumsal kimlik logoda kullandığınız font ailesi hatta içerikle ilgili bir takım değişiklikler zamanla belirginleşir için etap etap çalışır mail atılır. Mail ortamında tarafınıza tasarım alternatifleri belirsiz sayıda atılacak içinden bir tanesi onaylayarak numunesi yapılarak adresinize kargolanır.
 • 8x8 cm kağıt çanta için düşündüğünüz veya örneğini incelediğiniz bir numunenin ölçülerini verin veya 10x5cm ebatı ölçerek anlaşılmayız hızlandırmak için bir adet numune yapın.
 • 8x8 cm kağıt çanta için kağıt kalınlığını merak ediyorsanız bir adet numuneyi pratik olarak katalog kapak kalınlığı = x2 ile üst üste 2 adet kapak katlamanız mevcut kalınlığın artması sipariş sonucudur.

AloMatba.com olarak;

 • AloMatbaa.com olarak siparişlerinizin ödemesi geldikten sonra üretime geçilir.
 • Üretim süresi ödemeden sonra 7 iş gününde üretim kargoya verilir. Onaylanan numuneye uygun olarak on 7 iş gününde üretim gerçekleştirmektir.
 • 8x8 cm kağıt çanta tamamlanan paketler karşı ödemeli olarak anlaşmalı kargo veya ambar teslim edilir.

8x8 cm körüklü+kapaklı ürün çanta

ücretsiz kargo KARGO
Üçretli
+KDV Hariç
00,00
 

Ürün Özellikleri

   
Baskılı : Baskılı - 4 renk CMYK   Ofset Kesim : Özel Kesim  
     
Ebat :  
Ebat :  
Baskı :  
Uygulama :  
     

Ürün Fiyatları

 
460

Baskılar ne zaman elimde olur?

 
0-5 İş Günü

Betaylı bilgi

Uzman grafikerlerimiz >tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızn elinize daha hızlı ulaşması için hazır şablonları> kullanabilirsiniz. 

Üretim Süreci

350 Gr. 4 İş Günü
400 Gr. 4 İş Günü

Kargo

İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü

Üretim aşamasını video izleyin

 
 
   
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.

Standart ürün şablonları

     
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.
 • illustrator-sablon Adobe Illustrator(ai)
 • pdf-sablon Adobe Acrobat(pdf)
 • illustrator-sablonAdobe Photoshop(psd)

ai format yüklenecek