31.0711
  33.6793
(0536) 6198688
(Hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arası
Cumartesi 09:00 - 12:30 arası) info@alomatba.com
 • Hakkımızda
 • İletişim
 • Neden AloMatba.com
 • Kroki
 • Hesap Numaralarımız

Laklı Etiket

ücretsiz kargo KARGO
Bedava
+KDV Hariç
00,00
 

26x6cm Serigrafi Baskılı Laklı Etiket

26x6cm Serigrafi Baskılı Laklı Etiket ürünleriniz için ideal bir seçimdir. 26x6cm Serigrafi Baskılı Laklı Etiket ürünlerin şık, özel pantone baskı ile ürettiğimiz laklı ürün etiket ekonomik tercihiniz için tasarlandı. Müşterilerinizin ürünleri inceliyecek gözden geçirdiği ve şık bulduğu ürünleri değerlendirmede fiayt bilgisine ulaşmak için etiketini bulacak. Şık ve değerli olduğunu etiketin şık baskılı ve özel bıçaklı hatta lak uygulaması etiketin şıklığı ile ürünün değerine doğru ortanıtılı ilgi gösterecektir. Ödeme planı bütçesi dahilinde ise kesinlikle ürünle kasaya yönelecektir.

26x6cm Serigrafi Baskılı Laklı Etiket sıkısıkaya ürüne bağlı ve paket fiyatların bütçenize uygun olduğu satışlar dileriz, kesinlikle ürünlerin fiyatları soğuk ve fiyat ve kalitesiyle ters orantılı etiketler algısı gelişmiş müşterilerde soru işareti oluşturacaktır. AloMatba.com sizi ve müşterilerinizin terchini düşünerek hedef kitle doğru ortanıtılı ürünlerin satışında anlaşılır GÜÇLÜ KALİTELİ ETİKET TASARIM BASKI sayesinde satışlar için baskı ve paket teslimi yaparız.

Size fikir verecek diğer Lüks uygulamalar

 

Etiket imalat atölyemiz sizin için çalışıyor!

31x6cm Serigrafi Baskılı Laklı Etiket uygulamasında kağıt siparişi, baskı, özel kesim aşamalarını ile itinalı tam profesyonel imkanların etap etap uygulanması 4 iş günüdür. Siparişleri özel üretiriz. Kesinlikle üretimler size özeldir. Fiyatları aşağı çekmek için toplu üretimin getirdiği baskı risklerinden kaçınmak için tercih ediyoruz.

Uygulanan kağıt markası;

 • 300gr kraft kağıt
 • 600gr Kraft özel kağıt

26x6cm Serigrafi Baskılı Laklı Etiket üretiminde önemli aşamalar

 • 31x6cm Serigrafi Baskılı Laklı Etiket için tasarımlarınız pdf formatında gönderin. yoksa ekstra grafik uygulama için fiyat alın
 • 31x6cm Serigrafi Baskılı Laklı Etiket için düşündüğünüz veya örneğini incelediğiniz bir numunenin ölçülerini verin veya 10x5cm ebatı ölçerek anlaşılmayız hızlandırmak için bir adet numune yapın.
 • 31x6cm Serigrafi Baskılı Laklı Etiket için sıvama kalınlığı merak ediyorsanız bir adet numuneyi pratik olarak katalog kapak kalınlığı = x2 ile üst üste 2 adet kapak katlamanız mevcut kalınlığın artması sipariş sonucudur.

AloMatba.com olarak;

 • AloMatbaa.com olarak siparişlerinizin ödemesi geldikten sonra üretime geçilir.
 • Üretim süresi ödemeden sonra 7 iş gününde üretim kargoya verilir. Onaylanan numuneye uygun olarak on 7 iş gününde üretim gerçekleştirmektir.
 • 31x6cm Serigrafi Baskılı Laklı Etiket tamamlanan paketler karşı ödemeli olarak anlaşmalı kargo veya ambar teslim edilir.

Ürün Özellikleri

Baskılı : Baskılı - 4 renk CMYK   Ofset Kesim : Özel Pilyaj  
     
Ebat :  
Kağıt :  
Baskı :  
Uygulama :  
     

Baskılar ne zaman elimde olur?

 
5 İş Günü

Betaylı bilgi

Uzman grafikerlerimiz >tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızn elinize daha hızlı ulaşması için hazır şablonları> kullanabilirsiniz. 

Üretim Süreci

7 İş Günü

Kargo

İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü

Üretim aşamasını video izleyin

 
 
   
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.

Laklı Etiket video izle