31.0711
  33.6793
(0536) 6198688
(Hafta içi 09:00 - 18:00 saatleri arası
Cumartesi 09:00 - 12:30 arası) info@alomatba.com
 • Hakkımızda
 • İletişim
 • Neden AloMatba.com
 • Kroki
 • Hesap Numaralarımız

Numune Ürün klasör

Numune Ürün klasör klasik anlatım ve tanıtım amacıyla farklılık yaratan tasarımlarla klasör içindeki hazırlanmış 10, 15 adet hizmet grupların güçlü tanıtım olacağını altını çiziyoruz.

Bu güçlü Numune Ürün klasör raflarda diğer rakip firmaların daha klasik klasörlerin tasarımıyla üzerimize düşen duygusal etkiyi üst seviyede basıp üreteceğiz.

Numune ürün klasörün müşterilerin ihtiyaç malzemeleri olan raflardaki konumu fiziksel etkisi tartışmasız, psikolojik yönü tasarım sizin sunduğunuz arka planda desteklediğimiz hizmetleri başarılı bir kurguyla işlenmiş ve beğeni kazanmış olmalıdır. Bu noktada standart klasörlerden özel olarak ürettiğimiz Numune Ürün klasör için tasarım aşamasında biraz daha özel düşünerek hassasiyetle çizimler yaparak başarılı klasörü grafik tasarımları çıkarıyoruz.

Renk uyumu Kurumsal kimliğinize bağlı hareket etmenin yanında Özel Numune Ürün klasör tanıtımda çoklu evrak sunumunda kurumsal kimliğinizin gücünüzü göstereceksiniz. Nasıl mı? Raflarda diğer klasörlerle rekabet ederek tasarımınızla kalıcılığın simgesi olacaksınız. Firmanıza özel tasarımları bir renk kombinasyonu uygulamak gerekiyor. Bu tasarım tarafımızdan size özel hazırlanacaktır. Numune Ürün klasörler kimliğinize değer katacaktır. Müşterinize de güven verecek. Başarıyla kurgulanmış Numune Ürün klasör, rakiplerinizden önde algılanmanızı sağlayacak, uzun vadede iletişim için kalıcılık sağlayacak.

Kaliteli son teknoloji seperatörlü klasör baskı makinelarımız ile sonuçlanan Numune Ürün klasör baskısı 64x90cm ebatlarda 6 üniteli baskı makinelerinde üretim gerçekleştiriyoruz. 170 gram mat ve parlak kuşe selefonlu kağıt kullanıyoruz. Mukavva uygulamak için grafik çizgisi arka tarafa ekleyerek mukavva uygulama kılavuzu: ayarsızlık riskini 0 seviyeye indiriyoruz.

Klasör imalat atölyemiz sizin için çalışıyor!

Numune Ürün klasör imalat atölyemizde kıdemli usta personelimiz ile 170gr selefonlu baskılı kuşe kağıt ile 2.2 mm mukavvayı taslama yapıyoruz. Min 1000 adetten başlayan üretimler 15.000 adetlik üretim adedine kadar değişkenlik gösteriyor. Ürün Klasör üretiminde kullandığımız mukavva 3mm, 2.2mm hatta 1.5mm’de olabilir. 2.2 standart kullanım için uygulanan kalınlık özel taleplerde 3 mm kullanıyoruz. Kitap kapaklar için 1.5 mm kullanırız.

Özel Sayfalı 4 mekanizmalı klasör fiyatları

Kollu mekanizmalı klasör fiyatları

Mermer ürün katalog ve klasör fiyatları

Altın yaldızlı kartvizit fiyatları

Kollu mekanizmalı ofis klasörler için atölye videoları izleyin

Ürün numune katalog fiyatları için tıklayın

2 li mekanizmalı ürün katalog fiyatları için tıkla.

Ürün numunleri için özel üretim katalog

Numuneler için A4 şeffaf pvc

4 lü mekanizmalı baskılı klasör fiyatları

 

Numune Ürün klasör üretiminde önemli aşamalar

 • Numune Ürün klasör üretim için tasarım aşaması için pdf formatında tasarımı
 • Numune klasör baskı tasarımınız yoksa tarafımızdan klasör grafik tasarımınız desteği için iletişime geçin
 • Sırt kalınlığı mekanizma halka boşluk boyu mekanizma boyu olarak bilinir, mekanizma boyları farklı fiyatlar olduğundan teklif aşamasında belirtmeniz gerekiyor nihai fiyat için zorunludur.
 • Numune klasör iç baskısı ekstra fiyatlandırılır.

AloMatba.com olarak;

 • AloMatbaa.com olarak siparişlerinizi güncel kur farkı yok ise; mekanizma ve mukavva ve kağıt fiyatlar değişkenlik gösterir. Güncel teklif tutarı ile eft veya havale yapın.
 • Üretim süresi ödemeden sonra 10-15 iş gününde üretim kargoya verilir. Onaylanan numuneye uygun olarak on 15 iş gününde üretim gerçekleştirmektir.
 • Numune klasör üretim tamamlanan paketler karşı ödemeli olarak anlaşmalı kargo veya ambar teslim edilir.

Uygulanan mukavva markası;

 • Kabba marka mukavva (avrupa mukavva)
 • 170 gr selefon kaplamalı mat/parlak kuşe 

Ürün Özellikleri

Kağıt : 170 gr. Kuşe   Kaplama : Ön Renk 4+0 CMYK  
Ebat : Genişlik Acik Hali(22+22+5+22+22)cm x 32 cm   Kesim : Düz Kesim/Pilyaj  
     
Sırt Genişliği :  
Baskı :  
     
 

Baskılar ne zaman elimde olur?

0-8 İş Günü

Betaylı bilgi

Uzman grafikerlerimiz >tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızn elinize daha hızlı ulaşması için hazır şablonları> kullanabilirsiniz. 

Üretim Süreci

350 Gr. 4 İş Günü
400 Gr. 4 İş Günü

Kargo

İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü

Üretim aşamasını video izleyin

Numune Ürün Klasörü video izle

Standart ürün şablonları

 • pdf-sablon Adobe Acrobat(pdf)

PDF: 39058_106-numune-urun-klasoru-pdf şablon indir


Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.