• Tuale Fantezi Kartvizit
 • Tuale Fantezi Kartvizit
 • Tuale Fantezi Kartvizit
 • Tuale Fantezi Kartvizit
 • Tuale Fantezi Kartvizit
 • Tuale Fantezi Kartvizit

Tuale Fantezi Kartvizit

Tuvalet fantezi kartvizit tasarımı ve baskısı müşterilerimizin ihtiyacına cevap vermek için bir paket olarak üretiyoruz. Tuvale fantezi kartvizit baskı standart Kuşe ve Bristol kağıtları dışında özel özel dokulu beyaz füme, kırık beyaz, pastel sarı tonlu türlerde doku işlenmiş kağıt türüdür. Tual fantezi Kağıt türü değişen farklı fantezi türlerini kapsar bir çok desen ve rek çeşidi mevcuttur. Bugün beğendiğiniz bir kağıt kataloğundaki deseni bir süre sonra bulamayabilirsiniz. Yüksek adetli sipariş için stoklarda mevcut olduğunun teyidini almalısınız.  Tuale fantazi kartvizit fiyatları bilinen kartvizit fiyatlarından pahalıdır. Kağıt gramaj fiyatlarının üzerinde ek doku işleme maliyeti eklenir. Tuvale baskı kağıtlarda özel kesim, altın ve gümüş yaldız, altın ve gümüş varak şeklinde kartvizitin kağıt cinsi ek olarak baskı türününde de değişkenlik gösterir.

Matbaa alanında son teknolojileri ve gelişmeleri yakından takip eden AloMatba.com siz müşterilerin tercihini hassasiyet göstererek inceler. Tuale fantazi kartvizitler standart kartvizitlere göre daha pahalı olması ek özel doku işleme maliyetinin eklenmesinden kaynaklanıyor. Fakat bu ayrıcalıklı zeka ve yaratıcı fikir ile süslendiğinde sizin müşteri hedef kitlenizdeki olumlu etkisi fazlasıyla artı puana dönüşecektir. Standart maliyetlerin yanı sıra adet ve basılacak kağıdın seçimi fiyatı % 35 oranından değiştirecektir. Beyaz füme, kırık beyaz, pastel sarı tonlu fantezi kağıt seçimi özel kesim kartvizitler için tercih edilen standart kağıt türleridir.
Online AloMatba.com'da özel kesim kartvizit baskı ya da düz kesim standart kartvizit, baskı siparişinizi bilgisayarın başından kalkmadan verebilirsiniz. Tasarımınızı AloMatba.com'a yükleyin, ödemenizi yapın ve arkanıza yaslanın. Tuale fantazi kartvizitleriniz kargo hizmeti ile kapınıza kadar gönderilir.

Tuale fantazi kartvizit örnekleri
Tuale fantazi kartvizit fiyatları
Tuale fantazi kartvizitler merkezi
Tuale fantazi kartvizit bıçağı şablonu
Tuale fantazi kartvizit tasarımı dizaynı
Tuale fantazi kartvizit İstanbul Topkapı

Tuale fantazi Kartvizit Bastırmadan Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

 • Tuale fantazi Kartvizit tasarımını yaptırmadan önce Tuale fantazi kartvizit örneklerine göz atın fikir edinebilirsiniz.
 • Tuale fantazi kartvizitinizde logonuzun, iletişim bilgilerinizin, sosyal medya hesap bilgilerinizin doğru ve eksiksiz olmasına dikkat edin.
 • İsminizin sol üst köşede, unvanınızın ise hemen altında sade bir şekilde yer aldığına emin olun.
 • Tuale fantazi kartvizit tasarım ve baskısının kaliteli olması için mutlaka yüksek çözünürlüklü logo kullanın.

AloMatbaa.com olarak;

 • Tuale fantazi kartvizit üretimi ve tasarımı hatta baskı aşamasını bir paket hizmet vermekteyiz. Ödemesi gerçekleşmiş siparişler maksimum 3 iş gününde kargoya teslim edilir.
 • Tuale fantazi kartvizit konusunda üretim yaptırmak istiyorsunuz ancak tasarımlarınızı netleştirmediyseniz bizden bu konuda tasarım ve fikir desteği alabilirsiniz. Çünkü AloMatba.com olarak uzman profesyonel bir ekibiz.
 • Eğer tasarımınız mevcut ise dosyanızı bize mail ortamında ulaştırabilir baskı aşaması kontrolleri yaparak tasarımınızı tamamlar, baskı için eksiklerinizi gidererek üretim paketinizi kargoya verebiliriz.
 • Tuale fantazi kartvizit hakkında bilgi için internetten iletişim kurabilmemiz ve iletişim bilgilerinizi bize mail ortamında göndermeniz yeterlidir.

Tuale Fantezi Kartvizit

ücretsiz kargo KARGO
Üçretli
+KDV Hariç
00,00
 

Ürün Özellikleri

   
Kağıt : 315 gr. Fantazi Dokulu   Kaplama : Yok  
Renk : Ön Renk 4+0 CMYK   Kesim : Düz Kesim  
     
Ebat :  
Baskı :  
     

Ürün Fiyatları

 

Baskılar ne zaman elimde olur?

 
0-4 İş Günü

Betaylı bilgi

Uzman grafikerlerimiz >tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızn elinize daha hızlı ulaşması için hazır şablonları> kullanabilirsiniz. 

Üretim Süreci

350 Gr. 4 İş Günü
400 Gr. 4 İş Günü

Kargo

İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü

Üretim aşamasını video izleyin

 
 
   
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.

Standart ürün şablonları

     
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.
 • illustrator-sablon Adobe Illustrator(ai)
 • pdf-sablon Adobe Acrobat(pdf)
 • illustrator-sablonAdobe Photoshop(psd)

ai format yüklenecek