• Gümüş Yaldız Kartvizit
 • Gümüş Yaldız Kartvizit
 • Gümüş Yaldız Kartvizit
 • Gümüş Yaldız Kartvizit
 • Gümüş Yaldız Kartvizit

Gümüş Yaldız kartvizit tasarım ve baskısı

İş toplantı ve iş görüşmelerde müşteriler sizin ve kurumunuzun hakkında pratik bilgi vererek anlaşılmanızı hızlandırır. Gümüş yaldız kartvizitler bu anlamda somut örnek olmasından kaynaklı size özel estetiğinizi yansıtacaktır. Gümüş yaldız kartvizitler karakterinizin sembolüdür, kaliteyi hissettiren tarzlar, kalıcı iletişimde gereklidir. Estetik açıdan Gümüş Yaldız ve Altın Yaldız Kartvizitlerde ayrıcalığı ve albenisi olan ve talep gören kartvizitlerdendir. Gümüş yaldız uygulaması sizin ve tasarımcının zevkine göre farklılık göstebilir. Gümüş yaldız kartvizitler için bizim standart ölçümüz 82x52mm ebatındadır. Gümüş yaldız kartvizit grafik çalışma gümüş yaldız şablon indir bölümünden ulaşabilir.

Gümüş Yaldız Kartvizit grafik tasarım ve baskı çalışma aşamaları

Tasarım aşamasında gümüş yaldız alanı belirtmeniz hatta bunun için uygulama örneklerini incelemelisiniz. Bu linke tıklayarak ulaşın. Gümüş yaldız kartvizit örneklerini inceleyerek tasarım için size ilham verecek alternatiflere göz atın. Bu aşamayı pratik olarak şöyle belirtelim. Bir film yardımı ile uygulanacak kartvizitin üzerindeki gümüş yaldız alanını “siyah dolgu” alanıyla belirtin. Logo, karakter, adres kısmın ekstra siyah renk olarak “yaldız uygulama yapılacak alan“ not ekleyerek belirtmeniz yeterlidir.  

Renklerin kombinasyon uyumu önemlidir. Canlı renklerin yanı sıra kartviztte sade renk olmasını da tercih edebilirsiniz. Mutlaka öncesinde benzer bir tercihin pratiğini yapmış olmalısınız. Sağlık sektöründeyseniz beyaz ton ağırlıklı dürüstlüğün ifadesi, finans piyasasında mavi ton güven ifadesi, büyümek, gelişmek anlamında yeşil tonları kullanmanız müşterilerinizin beğenisini kazanacaksınız.

Gümüş yaldız kartvizitte iletişim bilgilerinde kullanmak isterseniz kullanılacak adres ve tel vb bilgileri bold font kullanmalısınız. İnce font türlerinde yaldız uygulama sağlıklı sonuç vermez. Firmada görevinizi, mobil hat telefonların yanı sıra iletişim için twitter ve facebook bilgilerini eklemeniz güvenilirliğinizi artıran unsurlar arasındadır.

Gümüş yaldız kartvizit örnekleri

Gümüş yaldız kartvizit baskı fiyatları

Gümüş yaldız kartvizit baskı avantajları

Gümüş yaldız kartvizit baskı merkezleri

Gümüş yaldız kartvizit baskı bıçağı indir

Gümüş kartvizitte dikkat edilecek 5 önemli husus

 • Kartvizitle Gümüş yaldız yapılacak alanın belirtmelisiniz, grafiker yaldız uygulanacak kısmı siyah renk ile doldurarak “yaldız yapılacaktır” notu düşmeli.

 • Yaldız rulo film olduğu için kağıt tabakanın(45x64cm 50x70cm veya 70x100cm) üzerine pedal ile bıçakla kesim işlemi yapılarak uygulanır. Bu nedenle gümüş yaldız film kalınlığı ve inceliğine belirten bir kılavuzdur. O nedenle bu kılavuzun hızlı iş sirkülasyonun da olasılıkları düşünerek kaymaması için adres iletişim bilgileri isim soyisim ünvan marka firma logosu ve alt logolar Eğer yaldız film uygulanacaksa Bold font kullanılmalı ve 0.03mm taşıma vermelidir.

 • Gümüş yaldız film estetik katkısı olan bir uygulamadır kabartma ve kısmı gümüş yaldız olarak ikiye ayrılır. Simli gümüş yaldız özel dokulu gümüş yaldız ve benzeri uygulamaları fiyat farkıyla yapıyoruz.
 • Gümüş yaldız filmi her kartvizitte her gramajda uygulamıyoruz 200 gram 300 gram 500 gram 600 gram ve 700 gram gibi büyük gramajları da kullanıyoruz.
 • Gümüş yaldız uygulama alanı kartvizitler için 82x52mm’dir. Bu alanının kesim çizgisinin içerisinde kesime yakın olmaması gerekmektedir.

AloMatba.com olarak;

 • Gümüş yaldız kartvizit üretimi ve tasarımı hatta baskı aşamasını bir paket hizmet vermekteyiz. Ödemesi gerçekleşmiş siparişler maksimum 3 iş gününde kargoya teslim edilir.
 • Gümüş yaldız kartvizit konusunda üretim yaptırmak istiyorsunuz ancak tasarımlarınız netleştirmediyseniz bu konuda bizden tasarım ve fikir desteği alabilirsiniz. Çünkü AloMatba.com olarak uzman profesyonel bir ekibiz.
 • Eğer tasarımınız mevcut ise dosyanızı bize mail ortamında ulaştırabilir baskı aşaması kontrolleri yaparak tasarımınızı tamamlar, baskı için eksiklerinizi gidererek gümüş yaldız kartvizit baskı paketinizi kargoya veririz.
 • Gümüş yaldız kartvizit için bizimle iletişim kurabilir ve kullanılacak bilgilerinizi (logo, resim, mail, iletişim bilgileri) mail ortamında göndermelisiniz

Gümüş Yaldız Kartvizit

ücretsiz kargo KARGO
Üçretli
+KDV Hariç
00,00
 

Ürün Özellikleri

   
Kağıt : 300 gr. Amerikan Bristol, Kuşe   Kaplama : Selefon Mat/Parlak  
Renk : Ön Renk 4+0 CMYK   Kesim : Düz Kesim  
     
Ebat :  
Baskı :  
     

Ürün Fiyatları

 

Baskılar ne zaman elimde olur?

 
0-4 İş Günü

Betaylı bilgi

Uzman grafikerlerimiz >tarafından yapılan ücretsiz doküman kontrolü sürecinin daha kısa sürmesi ve baskılarınızn elinize daha hızlı ulaşması için hazır şablonları> kullanabilirsiniz. 

Üretim Süreci

350 Gr. 4 İş Günü
400 Gr. 4 İş Günü

Kargo

İstanbul 1 İş Günü
Tüm Türkiye 1-2 İş Günü

Üretim aşamasını video izleyin

 
 
   
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.

Standart ürün şablonları

     
Tasarım Yükleme Süreci:> Tasarımını gönül rahatlığı ile bitirdiğiniz dosyalarınızı, ürün sepetine ekledikten sonra PDF>, PSD>, Aİ>, EPS> fortmalarında sitemize yükleyebilirsiniz. PDF> montaj onayından sonra basacağız.
 • illustrator-sablon Adobe Illustrator(ai)
 • pdf-sablon Adobe Acrobat(pdf)
 • illustrator-sablonAdobe Photoshop(psd)

ai format yüklenecek